транш МВФ fdlx.com

Україна виконала всі умови для отримання наступного траншу від МВФ – АП

  Україна виконала всі умови для того, щоб 31 липня Рада директорів Міжнародного валютного фонду провела засідання і винесла позитивне рішення.

  Про це сьогодні, 24 липня, на брифінгу в Києві заявив представник президента в Кабінеті Міністрів Олександр Данилюк, пише "Інтерфакс-Україна". 

  "Це останній крок (ідеться про прийняття закону щодо зняття мораторію на продаж майна компаній з держчасткою не менше 25% - Ред.) і остання умова для проведення засідання директорів МВФ 31 липня. Цю умову виконано після того, як Президент підписав цей закон. У нас всі умови виконано, і ми очікуємо, що Рада директорів розгляне питання про надання Україні наступного траншу в розмірі 1,7 млрд доларів", - зазначив він.

  Нагадаємо, Президент, Кабінет міністрів і НБУ підписали новий меморандум про співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Про це 22 липня під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. За словами очільника Кабміну, нещодавно проголосовані у парламенті закони розкривають додаткові фінансові можливості для отримання Україною фінансового ресурсу в розмірі загалом $3,2 млрд. 

  Попередній матеріал
  Існує попередня домовленість із прем'єром щодо збільшення держслужбовцям Донбасу зарплати – Жебрівський
  Наступний матеріал
  На Закарпатті магазин обстріляли з гранатомета
  Теги:
  Loading...