5.ua

Україна відповість дзеркальними санкціями на торговельне ембарго РФ – Яценюк

  Кабінет міністрів відповість дзеркальними діями на торговельне ембарго Російської Федерації, яке, за попередніми прогнозами, завдасть Україні збитків на суму в $600 млн.

  Про це в середу, 2 грудня, під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  "За нашими попередніми оцінками, введення торговельного ембарго Росією проти України принесе збитки українській економіці в розмірі до 600 млн доларів США. Підкреслюю, що на кожне російське рішення уряд України буде реагувати дзеркальними санкціями", - наголосив він і зазначив, що сьогодні Кабмін вносить на розгляд парламенту відповідний законопроект.

  Також прем'єр повідомив, що Україні вдалося втричі зменшити залежність від російського ринку: "Сьогодні залежність від російського ринку складає 12,8%. Водночас основним торговельним партнером, за словами Яценюка, сьогодні є Європейський Союз: "32,9% - це наша торгівля з Європейським Союзом". 

  Нагадаємо, що Європейський Союз повідомив владі України про завершення всіх процедур для запуску ЗВТ з 1 січня 2016 року. Російська Федерація, у свою чергу, у зв'язку з цим вдається до економічного шантажу. 

  Попередній матеріал
  Порошенко: Україна не піде на шантаж РФ у питанні вступу в силу положень ЗВТ з ЄС
  Наступний матеріал
  Через обстріли бойовиків на Донбасі загинув український військовий, ще трьох було поранено
  Теги:
  Loading...