Україна створить резервний енергофонд на $1 млрд – постанова Кабміну

  Кошти з резервного енергофонду використовуватимуться для закупівлі імпортного газу, послуг із приєднання та доступу до газотранспортних мереж, оплати послуг із транспортування і зберігання газу.

  Відповідне рішення закріплено згідно з урядовою постановою №459 від 24 червня 2015 року. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

  "Формування стабілізаційного (резервного) енергетичного фонду здійснюється ПАТ "НАК "Нафтогаз України" згідно з договорами, підписаними із зовнішніми кредиторами, під державні гарантії на підставі окремих рішень Кабінету Міністрів України", - йдеться в повідомленні.

  "Нафтогаз" використовуватиме кошти з резервного енергофонду для закупівлі імпортного газу, послуг із приєднання та доступу до газотранспортних мереж, оплати послуг із транспортування і зберігання газу.

  "Газ, куплений за рахунок коштів стабілізаційного енергофонду, зберігається в підземних сховищах ПАТ "Укртрансгаз" і "Нафтогазом України" на підставі окремих рішень Кабінету Міністрів України", - зазначено в документі.

  Нагадаємо, можливості постачання газу з європейського боку значно збільшилися, порівняно з липнем 2014 року. Про це в інтерв’ю "5 каналу" заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

  Попередній матеріал
  Гузир запевнив, що між ним і Сакварелідзе немає "будь-якого конфлікту"
  Наступний матеріал
  У Станично-Луганському районі поранено 16-річного хлопця