Максим Нефьодов / Facebook

Україна приєдналася до угоди СОТ про публічні закупівлі – заступник міністра

  Ця угода відкриває українським виробникам доступ до іноземних ринків публічних закупівель.

  Заявка України на приєднання до Agreement on Government Procurement (GPA, Угода про публічні закупівлі) була одноголосно схвалена сторонами угод. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

  "Це однозначна дипломатична перемога України, приєднання до підугоди в рамках СОТ, яка відкриває взаємний доступ до ринків публічних закупівель", - написав Нефьодов.

  Заступник міністра також пояснив, у чому полягає економічна вигідність від приєднання до GPA. За його словами, ринок України і так багато років є відкритим для іноземців, однак для українських виробників ринки інших країн досі були недоступні. "Ми фактично приєднуємось по схемі "ми не міняємо нічого в нашому законодавстві - але отримуємо доступ до ваших ринків" (додаткові наші зобов'язання - тільки переклад англійською оголошень про тендери вище порогів GPA)", - зазначається в дописі.

  Як повідомляв 5.ua, в Україні запустили офіційний онлайн-магазин стандартів та нормативних документів. Онлайн-сервіс дозволяє купувати й завантажувати документи в електронному форматі або замовляти їх у паперовому вигляді.

  Попередній матеріал
  Рада змінила закон про пенсійне страхування
  Наступний матеріал
  Лисенко: за минулу добу в зоні АТО поранення отримав один військовий, загиблих немає