5.ua

Україна поки не заслужила на велику технічну допомогу від міжнародної спільноти - Пекар

На сьогоднішній день Україна поки не заслуговує на велику технічну допомогу зі сторони міжнародної спільноти.

Таку думку в ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" висловив співзасновник громадянської платформи "Нова країна" Валерій Пекар.

"На цій конференції головними дійовими особами є не бізнесмени. Головними дійовими особами є представники іноземних урядів. Ця конференція почала готуватися ще влітку минулого року. Чому її зараз не називають донорською? Тому що, власне, на велику технічну допомогу ми не заслужили", - сказав він.

Разом з тим, на думку Пекара, Міжнародна конференція на підтримку України, яка проходить сьогодні в Києві, засвідчила те, що міжнародна спільнота оцінює реформи в країні, як такі, що "зрушили у правильному напрямку".

Нинішня Міжнародна конференція на підтримку України зібрала понад 500 учасників із більш як 50 країн світу. Це представники інституцій ЄС та його держав-членів, країн "Великої Сімки", ООН, міжнародних організацій, світових інвестиційних та бізнес компаній і громадянського суспільства.

У ході конференції уряд і високі представники міжнародного співтовариства та ділових кіл обговорять подальші кроки в реформуванні економіки, у тому числі агропромислового і енергетичного сектору, боротьбі з корупцією. Буде також представлено ініціативи з відбудови та відновлення територій, що постраждали від російської агресії, та вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.

Попередній матеріал
Призовий фонд Вімблдону виріс і став максимальним серед турнірів "Великого шолома"
Наступний матеріал
Зловмисники намагалися підпалити мечеть у Криму

Казахстан виділить Україні 1 млн євро

Швейцарія збільшить допомогу Україні до $100 млн

Словенія допоможе Україні у розмінуванні територій Донбасу

США виділять Україні ще $18 млн гуманітарної допомоги - Байден