Україна підпише Меморандум про взаєморозуміння з ЄБРР

  Меморандум про взаєморозуміння між Виконавчим комітетом реформ та Європейським банком реконструкції та розвитку мають підписати сьогодні по обіді у Києві.

  Президент України Петро Порошенко розраховує на підтримку та інвестиції. Про це глава держави сказав під час зустрічі з президентом фінансової установи Сумою Чакрабарті. 

  "Війна - це не виправдання для не впровадження реформ. Ми фіналізуємо угоду з МВФ, маємо великі стратегічні амбіції щодо реформ, і за лічені дні ми маємо підписати меморандум і до кінця місяця парламент проголосує деякі зміни, що стосуються реформ. Найближчим часом ми запускаємо роботу антикорупційного бюро, а також закон, що сприяє незалежності судової системи", - сказав Порошенко.

  Чільник ЄБРР запевнив, що співпраця  з Україною зараз є одним з пріоритетів установи. Банк виділить півтора мільйона євро на створення Проектного офісу з координації розроблення і впровадження реформ в Україні.

  "Україна - один з пріоритетних напрямків для нас, це мій четвертий візит сюди. Все наше керівництво сфокусовано на Україні, ми багато говоримо про поточну ситуацію - і все через те, що це найбільший виклик розвитку, що зараз має Європа", - заявив Чакрабарті.

  Підписання меморандуму "5 канал" планує транслювати наживо.

  Попередній матеріал
  Наразі у України немає сил для наступальних операцій на Донбасі - Бірюков
  Наступний матеріал
  Перемир'я потрібно витримати максимально довго заради зміцнення армії - нардеп

  Порошенко розраховує на підтримку та інвестиції ЄБРР

  У 2015 році ВВП України скоротиться на 5% - ЄБРР

  ЄБРР зазнає збитків через девальвацію валюти Росії та України

  У 2014 році ЄБРР збільшив обсяг інвестицій в Україну майже у два рази