minfin.com.ua

Україна підписала зі Світовим банком договір про кредит на $560 млн на модернізацію автодоріг

  Підписання договору з Міжнародним банком реконструкції та розвитку з групи Світового банку (СБ) про кредит на модернізацію мережі автодоріг України є позитивним сигналом для інвесторів.

  Угоду підписали директор СБ у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан і перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

  Відповідно до проекту, фінансуватимуться ремонтні роботи з метою модернізації приблизно 100 км автошляху М-03 Київ-Харків на ділянці Полтава-Валки. Модернізація відбуватиметься за стандартом дороги першої категорії: це буде автомагістраль з чотирма смугами руху і високим рівнем безпеки, зокрема аварійний бар'єр по центру і, у разі необхідності, з бар'єрами обабіч дороги.

  Проект заплановано завершити до 2021 року. У результаті його реалізації тривалість поїздки між Полтавою та Харковом скоротиться з 140 до 96 хвилин з очікуваним зменшенням кількості ДТП зі 139 до 85 випадків на рік.

  Кредит також допоможе забезпечити фінансування для технічного обслуговування і поліпшення дорожньої безпеки на приблизно 840 км основних національних транспортних коридорів країни. Як уточнив перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер, у разі успішної реалізації проекту заплановано виділення додаткових $240 млн.

  Крім того, сьогодні, 19 листопада 2015 року, міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський під час підписання кредитної угоди в Києві наголосив, що "це сигнал для інвесторів про те, що не варто боятися інвестувати в Україну, і треба йти шляхом, яким йде Світовий банк".

  Своєю чергою директор СБ у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан наголосив, що банк продовжить інвестувати в Україну. Він нагадав, що СБ зацікавлений і реалізує в Україні проекти з енергетики, охорони здоров'я, поліпшення міської інфраструктури тощо.

  Як повідомляв 5.ua, 15 жовтня 2015 року Арсеній Яценюк заявив, що міжнародні кредитори списали Україні $3 млрд боргів.

  Попередній матеріал
  У Франції офіційно підтвердили загибель імовірного організатора терактів у Парижі
  Наступний матеріал
  Терористи можуть використати проти Франції хімічну зброю - Вальс
  Теги:
  Loading...