112.ua

Україна підписала з НАТО меморандум про трастовий фонд для армії

  Україна і НАТО підписали меморандум із реалізації трастового фонду щодо реформування системи управління та зв'язку в ЗСУ.

  За дорученням уряду підпис під документом поставив глава Місії України при НАТО Ігор Долгов, повідомляє "Укрінформ".

  "Меморандум є необхідним юридичним кроком для того, щоб забезпечити використання трастового фонду, який був створений на виконання політичних рішень глав держав та урядів Альянсу. Метою цього трастового фонду є удосконалення зв’язку та комунікацій у Збройних Силах України", - заявив дипломат.

  У повідомленні йдеться, що в рамках практичних кроків на імплементацію меморандуму Долгов відзначив постачання обладнання, у тому числі через спроможності оборонно-промислового комплексу України із забезпечення потреб ЗСУ в обладнанні, яке надає надійний зв'язок.

  "На сьогодні вже оголошено про внески до цього трастового фонду, які перевищують 1,2 млн євро. І це не означає остаточну суму", - додав він.

  Крім того, глава Місії України при НАТО акцентував увагу, що жодний трастовий фонд не забезпечить повних потреб української армії.

  "Йдеться про створення моделі, яку надалі ми розвиватимемо за рахунок власних спроможностей та двосторонніх контактів", - зазначив Долгов.

  Попередній матеріал
  Віце-президент ЄК з енергетики відвідає Україну
  Наступний матеріал
  Автомайданівці вилучили списки протестуючих "шахтарів" у Києві

  У НАТО готові розглянути заявку України на вступ до організації

  Генсек НАТО звинуватив Росію в постачанні бойовикам зброї на Донбас

  Президент затвердив програму співробітництва Україна - НАТО на 2015 рік

  Україно-польсько-литовська бригада потрібна, щоб відпрацювати перехід на стандарти НАТО – Турчинов