фото ТСН

Україна отримала понад $7,5 млрд переказів від мігрантів з Європи

  Країнами Європи, із яких грошові надходження до України 2014 року були найбільшими, є Росія, Німеччина та Греція.

  Мігранти, які проживають у Європі, за 2014 рік надіслали додому 109,4 млрд доларів США у вигляді грошових переказів. Про це йдеться у доповіді Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку (IFAD), опублікованій у понеділок, 15 червня, передає Dutsche Welle.

  Лідеркою з отримання грошових переказів є Україна, яка отримала 7587 млн доларів США. На другому місці - Польща, до якої переказали 7466 млн доларів. На третьому - Нігерія із 7412 млн доларів. Доповідь IFAD ґрунтується на даних Світового банку.

  Видання зазначає, що найбільше у Європі мігранти надсилають грошей із Росії (20,6 мільярда доларів США), Великобританії (17,1 млрд), Німеччини (14 млрд), Франції (10,5 млрд), Італії (10,4 млрд) та Іспанії (9,6 млрд). Разом ці країни дають 75 % від загальної суми грошових переказів, відправлених із Європи.

  Третину від загальної суми - 36,5 мільярда доларів США - отримують країни Східної Європи, у тому числі Україна й Польща, а також країни Балтії та Балкан.

  За даними українського Нацбанку, країнами Європи, із яких грошові надходження до України 2014 року були найбільшими, є Росія, Німеччина та Греція.

  Попередній матеріал
  Генсек НАТО заявив про можливість нового наступу "Росії і сепаратистів"
  Наступний матеріал
  На Донецькому напрямку противник застосовує всі наявні у нього зразки озброєння – Лисенко
  Теги:
  Loading...