долар 5.ua

Україна отримала $1 млрд під кредитні гарантії США

  На рахунки уряду України надійшли кошти у розмірі $1 млрд, що були залучені від випуску облігацій під кредитні гарантії США.

  Про це повідомляє Міністерство фінансів України. Отримання коштів стало можливим завдяки підписанню 18 травня Угоди про гарантії запозичення між урядами України та США.

  "Ця Угода є частиною дво- та багатосторонньої економічної підтримки України, що включає чотирирічну програму МВФ (Механізм розширеного кредитування), та відображає збільшення підтримки економічних реформ українського Уряду", – наголошується в повідомленні.

  Міністерство також зазначило, що процентна ставка по єврооблігаціях становить 1,847 % на рік. Сплата процентів здійснюватиметься двічі на рік (29 травня і 29 листопада). Термін погашення облігації запланований на 29 травня 2020 року.

  Як ми раніше повідомляли,  кредитні гарантії США на другий транш єврооблігацій України на суму до $1 млрд набули чинності 24 квітня 2015 року і забезпечують 100% виплату позичальником основної суми кредиту і нарахованих за ним відсотків.

  Попередній матеріал
  Українські вчені хочуть від держави мільйон євро на виробництво розробленого ними препарату для потреб АТО
  Наступний матеріал
  З арештованої будівлі Меджлісу у Сімферополі невідомі зняли кримськотатарський прапор

  Подальше кредитування України можливе лише після реструктуризації держборгу – МВФ

  Яценюк: Німеччина виділить Україні кредит у 500 млн євро

  Кредитори згодні відтермінувати виплату боргів України на 10 років

  Україна і США уклали угоду про надання Києву $1 млрд кредитних гарантій