Газова труба 5.ua

Україна не зобов'язувалася закуповувати у Росії газ в озвучених Путіним обсягах – Демчишин

  Україна не брала на себе зобов’язання закуповувати газ у Росії в тих обсягах, які озвучив Президент РФ Володимир Путін.

  Про це міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявив журналістам у Києві в п'ятницю, 2 жовтня, пише "Інтерфакс-Україна". 

  Він сказав, що українська сторона під час газових переговорів не брала на себе зобов'язань із закупівлі у "Газпрому" в зимовий період газу обсягом в $3 млрд, як запевняє президент Російської Федерації Володимир Путін.

  "500 млн доларів, які зарезервовані, точно підуть на закупівлю в "Газпрому" - це приблизно 2,2-2,3 млрд куб. м газу. Надалі в нас ніяких зобов'язань немає. В міру необхідності і можливості закуповуватимемо – поки що ніяких обіцянок, нічого немає", - сказав міністр.

  Демчишин зауважив, що закупівля газу на $3 млрд складає дуже великий обсяг: "$3 млрд - це десь 12 млрд куб. м газу. Це досить великий обсяг, я сподіваюся, що ми такий обсяг споживати не будемо". 

  Як повідомляв 5.ua, Україна закупить у російської компанії "Газпром" 2 млрд куб. м газу, решта обсягу газу, необхідного для проходження опалювального сезону, надходитиме з Європейського Союзу.

  Попередній матеріал
  Перемир'я на Донбасі дотримувалося по всій лінії зіткнення – Лисенко
  Наступний матеріал
  Суд заарештував екс-директора Львівського бронетанкового заводу із заставою у 30 млн грн
  Теги:
  Loading...