5.ua

Україна не може обслуговувати борги, накопичені за останні три роки – Яценюк

  Український уряд активно працює над реструктуризацією боргів.

  Про це сьогодні під час зустрічі урядовців із представниками Американської торговельної палати та Європейської бізнес-асоціації заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  Він, зокрема, підкреслив, що першим завданням Кабінету міністрів є стабілізація фінансової системи держави. Разом з МВФ урядовці прописали чіткий план дій, кожен пункт якого, зі слів Яценюка, поступово виконується. "Попреду – реструктуризація приватних боргів. Уряд активно над цим працює. Це повинно стати запорукою фінансової стабілізації держави в цілому", - сказав він.

  Очільник українського уряду наголосив, що Україна сьогодні не можемо собі дозволити обслуговувати ті борги, які були накопичені, в першу чергу, за останні три роки. "За останні три роки було отримано Україною $40 млрд, і загальний обсяг коштів, які необхідні на обслуговування боргів України рівний нашим військовим видаткам. 5% ВВП ми витрачаємо на національну безпеку і оборону і 5% ми змушені витрачати на обслуговування зовнішнього і внутрішнього боргу країни", - додав він. 

  Попередній матеріал
  Масштабні пожежі у Каліфорнії: кількасот людей вимушені евакуюватися
  Наступний матеріал
  У консультативно-діагностичному центрі Деснянського району столиці з'явився новий мамограф
  Теги:
  Loading...