Демчишин 5.ua

Україна може денонсувати угоду з РФ про будівництво заводу ядерного палива - Демчишин

  Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин вважає, що варто припинити дію домовленостей з російською стороною в ядерній сфері через порушення нею своїх зобов'язань.

  Україна має намір денонсувати угоду з РФ про будівництво заводу з виробництва ядерного палива. Про це сьогодні заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, повідомляє РБК-Україна.

  Відповідаючи на запитання журналістів, чи буде денонсована угода з Росією про будівництво заводу з виробництва ядерного палива, міністр відповів, що "швидше за все, так".

  "Швидше за все, так, завод також. Російська сторона не виконує своїх зобов'язань ані щодо спорудження 3 і 4 блоків (ХАЕС, – ред.), ані щодо спорудження заводу. Тому ці домовленості наразі цінності не мають. Потрібно дивитися більш широко, шукати потенційних інвесторів і партнерів, але для цього необхідно припинити відносини з попередніми", – зазначив Демчишин.

  Нагадаємо, вчора очільник Міненерговугілля  повідомив про те, що Україна не платить за російську електрику на непідконтрольних територіях. Нова схема роботи з цими територіями дає можливість економити близько 800 млн грн щомісяця.

  Попередній матеріал
  СБУ спіймала на хабарі посадовця Ізюмського міськвиконкому
  Наступний матеріал
  У Москві масштабна пожежа – горять приміщення заводу ЗІЛ
  Теги:
  Loading...