фото Inforesist

Україна модернізує літаки ВПС Єгипту – контракт уже укладено

  Сьогодні "Укроборонпром" уклав новий авіаційний контракт з Єгиптом.

  Державне підприємство "Завод 410 цивільної авіації", що входить до складу "Укроборонпрому", підписало новий контракт з Військово-повітряними силами Єгипту. Подія відбулась 19 листопада, одразу після передачі фінальної партії модернізованих літаків ВПС Індії, передає прес-служба концерну.

  Директор заводу цивільної авіації Сергій Подрєза з цього приводу повідомив: "Стартує новий етап нашої співпраці – сьогодні ми підписуємо перший, досить потужний контракт з Єгипетською стороною". За його словами, підприємство адаптує три літаки Ан-74 під вимоги країни-експлуатанта. Домовленість передбачає участь фахівців заводу в супроводі експлуатації та ремонту цих літаків.

  Представник єгипетської сторони Карім Бадир, зі свого боку, підкреслив, що це лише початок нової та плідної співпраці між двома країнами. Сума нового контракту наразі не розголошується.

  Раніше заступник голови держконцерну Денис Гурак прогнозував, що після перемоги над російським агресором оборонна промисловість стане локомотивом розвитку української економіки. Тому для "Укроборонпрому" вкрай важливо нарощувати коло партнерів за кордоном.

  Як повідомлялося раніше, сьогодні "Укроборонпром" поставив Індії фінальну партію військово-транспортних літаків Ан-32RE у рамках виконання великого контракту, загальна вартість якого складає $400 млн. Українські фахівці вдало впорались із поставленими задачами та надалі супроводжуватимуть експлуатацію цієї техніки. ДП "Завод 410 цивільної авіації" надає широкий спектр послуг з ремонту та сервісного обслуговування літаків Ан-24, Ан-26, Ан-30, Ан-32, а також двигунів Д-36.

  Попередній матеріал
  "5 канал" стає доступним у мобільному додатку "Google Play Преса"
  Наступний матеріал
  Асад: я не піду, поки у Сирії не здолають терористів
  Теги:
  Loading...