5 канал

Україна має потужні бази для виготовлення власних безпілотників - Умрихін

Україна може виготовляти власні безпілотні літальні апарати - для цього є потужна технічна база.

Про це заявив заступник командира батальйону аеророзвідки "Луганськ-1", переможець Чемпіонату Європи з моделювання безпілотних літальних апаратів Андрій Умрихін.

"Технічно Україна - дуже потужна країна, ми самі можемо виготовляти безпілотники, в нас є бази потужні, не розумію, чого до цього тижня за рік часу, вже майже півтора року не спромоглися замовлення державні, не звернулися до нас. Було дуже багато різноманітних прес-конференцій, різноманітних зібрань, де приїжджали ЗСУ. Ми говоримо, показуємо, всі говорять "молодці" і далі їдуть, все кінець", - сказав він.

За його словами, надання український бійцям безпілотників відбувається на волонтерській основі. "І ми надалі на волонтерській основі збираємо літаки, далі їх відправляємо у батальйони, далі самі навчаємо операторів... уся технічна база виключно на волонтерських плечах", - зауважив Умрихін.

Він також наголосив, що сподівається на отримання замовлень Україною, а не іноземними країнами. "Я не хочу приймати пропозиції інших держав, я хочу приймати пропозиції нашої рідної держави і кувати перемогу тут... є досвід, є робота, є руки, є техніка", - додав Умрихін.

Зазначимо, що напередодні заступник командира батальйону аеророзвідки "Луганськ-1" Андрій Умрихін привіз кубок переможця Чемпіонату Європи з моделювання безпілотних літальних апаратів. За нагороду в Болгарії змагалися представники 40 країн, та основна боротьба розгорнулась між командами Росії й України. У півфіналі львів’янин зійшовся в поєдинку із тричі чемпіоном світу, москвичем Ігорем Трифоновим, а у фіналі  - з представником Санкт-Петербургу, тричі чемпіоном Європи Андрієм Бєляєвим.

Попередній матеріал
Депутати парламенту Японії побилися під час засідання у прямому ефірі (відео)
Наступний матеріал
У Полтаві СБУ перекрила канал зв'язку бойовиків з кремлівськими "кураторами"
Теги:
Loading...