unian.net

Україна хоче налагодити виробництво своїх електрокарів

  Україна веде переговори з іноземними компаніями про створення на своїй території спільних підприємств для розробки технологій і виробництва електромобілів.

  Про це повідомив міністр екології України Ігор Шевченко, передає "УНІАН".

  "Я вважаю, що нам треба розвивати питання власного виробництва електромобілів. Ми почали переговори з компаніями про створення спільних підприємств та розміщення в Україні дослідних центрів з розробки та впровадження електромобілів і відповідних технологій", - сказав він.

  Як зазначив міністр, найбільш перспективною для України у цьому напрямку є співпраця з Ізраїлем, який уже має успішні проекти з виробництва електромобілів.

  За його словами, найбільш перспективним у цьому напрямку є співпраця з Ізраїлем, який вже має успішні проекти з виробництва електрокарів.

  "Сьогодні у мене була зустріч з послом Ізраїлю в цьому напрямі, тому що саме в Ізраїлі був один з перших великих проектів - компанія Better Place. Її засновника Шайя Агассі я знаю давно і дуже добре. Тому Ізраїль може нам допомогти з розробкою і налагодженням виробництва деяких моделей електромобілів", - зазначив Ігор Шевченко

  В провадження таких проектів, наголосив міністр, може бути ефективним лише після збільшення всередині  України попиту на електромобілі.

  За інформацією УНІАН, ринок електромобілів в Україні обчислюється кількома сотнями. На думку експертів, причиною відсутності попиту українців на екологічний транспорт є їх ціна: електромобілі в кілька разів дорожче бензинових аналогів.

  Попередній матеріал
  Було б корисно всім жителям України здати відбитки пальців - радник Авакова
  Наступний матеріал
  Папі Римському подарували вишиванку

  Київрада пересідає на електромобілі

  У Білорусі невідомий вкрав у магазині електромобіль "Вінні-Пух"

  Італієць, який подорожує світом на електромобілі, прибув до Києва

  У Парижі тестують послугу електромобілі напрокат