president.gov.ua

Україна і В'єтнам збільшать обсяги торгівлі та інвестицій між державами

  Президент України Петро Порошенко обговорив з прем'єром-міністром В'єтнаму Нгуєном Тан Зунгом спільні заходи, спрямовані на активізацію політичного діалогу та поглиблення торговельно-економічних відносин.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави. Зустріч відбулася в рамках кліматичної конференції ООН у Парижі.

  "Йшлося, зокрема, про шляхи більш ефективного задіяння потенціалу обох держав для нарощування обсягів торгівлі та інвестицій. Сторони домовилися про проведення у 2016 році у Києві чергового засідання спільної Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва", - йдеться у повідомленні. 

  Як зазначається, сторони розглянули також актуальні питання взаємодії України та В'єтнаму на міжнародній арені, зокрема в контексті непостійного членства України в Раді Безпеки ООН.

  Нгуєн Тан Зунг підтримав прагнення України приєднатися до Форуму "Азія-Європа". Окрему увагу Петро Порошенко привернув до важливості розширення проукраїнської коаліції серед держав Південно-Східної Азії.

  Глава держави також передав запрошення президентові В'єтнаму Чионг Тан Сангу здійснити візит до України. "Переконаний, що цей візит надав би необхідного імпульсу подальшому розвитку всебічного співробітництва та партнерства між двома країнами", - наголосив Порошенко.

  Прем'єр-міністр Зунг у свою чергу запросив Петра Порошенка відвідати В'єтнам.

  Попередній матеріал
  "Укренерго" завершила ремонт лінії електропередач "Каховська-Титан"
  Наступний матеріал
  СБУ виявила у Маріуполі схованку з арсеналом боєприпасів та вибухівки