mil.gov.ua

Україна і Таїланд домовилися про спільне виробництво бронетранспортерів - РНБО

  Україна і Таїланд уклали договір про співпрацю з організації спільного виробництва бронетранспортерів БТР-3 на території Таїланду.

  Про це повідомляє прес-служба Ради національної безпеки і оборони України.

  Як зазначається, документ був підписаний у рамках участі української делегації в міжнародній виставці озброєння "Defense&Security-2015", що проходить у Бангкоку.

  "У рамках документа передбачена локалізація виробництва бронемашин сімейства БТР-3 на території Королівства Таїланд", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому сьогодні вдень.

  Зараз у межах українсько-тайської співпраці, відповідно до двох попередніх договорів, Україна поставляє до Таїланду бронетранспортери, танки, машини підтримки та обслуговування.

  "Налагодження такого виробництва - це можливість отримати не лише додаткові фінансові надходження для України, а й оновити наявні потужності з виробництва та модернізації військової техніки для власних потреб. Окрім цього, це стане чудовою можливістю укріпити позиції України в азіатському регіоні", - зазначив у коментарі журналістам заступник Секретаря РНБО Олег Гладковський.

  Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак у Таїланді взяв участь в урочистій церемонії відкриття Міжнародної виставки оборони та безпеки.

  Попередній матеріал
  Понад 1,5 тис. одиниць техніки отримали військові за останні 10 місяців - Міноборони
  Наступний матеріал
  Сьогодні російські окупанти уже 10 разів обстріляли українські позиції – штаб АТО
  Теги:
  Loading...