Україна і США поновлюють зустрічі Ради з торгівлі та інвестицій

  Перше за останні три роки засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій відбудеться у травні.

  Про це повідомив міністр економіки Айварас Абромавичус, передає "Укрінформ".

  Він повідомив, що така домовленість досягнута в рамках перебування у Вашингтоні української делегації на весняних зборах МВФ та Світового банку.

  "З Офісом торговельного представника США ми домовилися про проведення засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій, робота якої постійно відкладалася протягом останніх трьох років", - повідомив міністр.

  Крвм того, він зазначив, що засідання відбудеться 28-29 травня в Києві. Очікується, що його учасники розглянуть перспективи поліпшення інвестиційного клімату в Україні в умовах поступової стабілізації економіки країни і ситуації у східних регіонах. Засідання Ради стане п'ятим за ліком від часу створення цього механізму.

  Також, за словами міністра, "оскільки американці висловлюють готовність розглядати можливості інвестування в приватні компанії", було домовлено, що в липні у Вашингтоні пройде перший Американсько-український бізнес-саміт.

  "Тут ми очікуємо добру присутність американських компаній, зацікавлених в інвестиціях на українському ринку", - зазначив він.

  У повідомленні йдеться, що будуть присутні усі міністри економічного блоку уряду України, а також представники низки вітчизняних компаній-експортерів.

  Попередній матеріал
  США зупинять антидемпінгові мита для низки українських виробників
  Наступний матеріал
  Донька Гонгадзе стала молодіжним губернатором американського штату

  Росіян не допустять до приватизації держактивів - Абромавичус

  Європейський інвестиційний банк виділить Україні 1 млрд євро

  В НБУ прогнозують покращення інвестиційних процесів в Україні лише у 2016 році

  У квітні можливе проведення інвестиційного саміту для України – єврокомісар