facebook.com/Наталія-Енн-Яресько

Україна і кредитори заявляють про досягнення прогресу на переговорах у Вашингтоні

  Україна і Спеціальний комітет кредиторів досягли прогресу під час прямих переговорів у Вашингтоні 15 липня.

  Про це повідомляється у спільному релізі на сайті українського Мінфіну. 15 липня 2015 року у Вашингтоні відбулася зустріч між українською делегацією на чолі з міністром фінансів України Наталією Яресько та членами Спеціального комітету кредиторів України з метою обговорення боргової операції України.

  Зустріч стала можливою завдяки прогресу, досягнутому під час дискусій з технічних питань між сторонами протягом останніх двох тижнів, у тому числі, під час тристоронньої зустрічі 30 червня за участю МВФ, та під час телефонної розмови між сторонами минулого тижня.

  "В ході зустрічі у Вашингтоні було досягнуто подальшого прогресу з низки істотних питань. За результатами зустрічі сторони домовилися зосередити свою увагу на усуненні розбіжностей між своїми позиціями", - наголошується в повідомленні.

  "Додаткові зустрічі між двома сторонами заплановані на наступний тиждень з єдиною метою - фіналізувати умови боргової операції якомога швидше", - наголошується в релізі.

  Нагадаємо, міністр фінансів України Наталія Яресько провела в середу у Вашингтоні перші прямі переговори з комітетом приватних кредиторів щодо реструктуризації суверенних єврооблігацій.

  Попередній матеріал
  Нуланд переконана, що сьогоднішнє засідання Ради буде вкрай важливим для України
  Наступний матеріал
  В ЄС хочуть мати на обліку всіх авіапасажирів, які перетинають європейські кордони