5 канал

Україна готова замінити Росію на турецькому ринку – міністр аграрної політики

  У разі застосування Анкарою дзеркальних санкції проти Російської Федерації, Україна готова замінити російські продукти на турецькому ринку.

  Про це міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко повідомив на своїй сторінці у Facebook сьогодні, 29 листопада. Він запевнив, що український агросектор готовий виступити гарантом продовольчої безпеки Туреччини.

  "Якщо традиційні партнери Туреччини застосують санкції, тобто припинять постачати зернові, Україна готова збільшити поставки зерна, кукурудзи та олії мінімум вдвічі", - написав Павленко. Міністр переконаний, що в Україні достатньо продукції відповідної якості, аби забезпечити потреби споживачів Туреччини.

  "За 10 місяців 2015 року Україна вже експортувала до Туреччини аграрної продукції на суму майже 566 млн. доларів США, серед якої зерна на суму більше 55 млн, і олії - на суму майже 75 млн. У разі введення Росією продовольчого ембарго проти Туреччини, Україна може істотно збільшити ці показники за рахунок додаткових поставок пшениці, кукурудзи, ячменю, бобових та олії", - поінформував Павленко. 

  Нагадаємо, напередодні Російська Фередація ввела санкції проти Туреччини. Президент країни Володимир Путін розпорядився обмежити ввезення турецьких товарів до РФ, яких саме - визначить російський уряд. Крім того, він наказав посилити контроль за діяльністю турецьких автоперевізників на території Росії. 

  Попередній матеріал
  Лінію "Каховка-Титан" планують відремонтувати до кінця доби – "Укренерго"
  Наступний матеріал
  Російський літак порушив повітряний простір Ізраїлю – міністр оборони
  Теги:
  Loading...