ппп minfin.com.ua

Україна готова долучитися до будівництва газопроводу Туркменістан - Афганістан - Пакистан - Індія

  Україна готова взяти участь у проекті в рамках будівництва газопроводу Туркменістан - Афганістан - Пакистан - Індія.

  Про це заявив віце-прем'єр міністр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Туркменістану, повідомляє прес-служба міністерства.

  "Україна готова до участі в реалізації проекту будівництва газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія. Наші промислові підприємства здатні поставляти обладнання та комплектуючі для будівництва", - сказав він. Зокрема, Україна може поставляти в рамках проекту трубну продукцію, а також виконувати будівельно-монтажні роботи.

  Крім того, Зубко наголосив, що Україна зацікавлена в імпортуванні із Туркменістану світлих нафтопродуктів, зокрема дизпалива.

  Зазначається, що протяжність газопроводу ТАПІ повинна скласти 1735 км, з яких більше 700 будуть припадати на територію Афганістану. Передбачається, що через нього можна буде щорічно виробляти транспортування 33 мільярдів кубічних метрів газу з Галкинишського родовища.

  Проект коштує близько 30 мільярдів доларів. Гроші на проведення робіт виділили США і Азіатський банк розвитку. Очікується, що будівництво буде завершено до кінця грудня 2018 року.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україні важливо взяти участь у будівництві Туркменістаном нових газопроводів.

  Попередній матеріал
  Велика Британія готується до шторму
  Наступний матеріал
  У Кривому Розі знову віче: екс-кандидат на посаду міського голови кличе на "майдан" до Києва
  Теги:
  Loading...