відкриті джерела

Україна домовилася про поновлення співпраці з Туреччиною щодо ЗВТ - торговий представник

  Українська міністерська делегація зустрілася з делегацією Туреччини і домовилася про посилення діалогу щодо зони вільної торгівлі між обома країнами.

  Про це заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник України Наталія Микольська написала на своїй сторінці у Facebook.

  "Домовились інтенсифікувати переговорний процес щодо укладення ЗВТ - наступний раунд у Туреччині на початку 2016 року", - йдеться в повідомленні.

  За її словами, делегація також домовилася опрацювати на експертному рівні пропозиції щодо збільшення товарообігу та інвестиційних проектів в аграрній галузі, авіабудуванні та IT.

  Микольська написала й про утримання, по можливості, від застосування обмежувальних торговельних заходів. Про те, чи домовились про це делегації і про зняття яких саме обмежувальних заходів йдеться, вона не уточнила.

  Заступник міністра вважає зустріч продуктивною. "Обговорили дуже багато питань від збільшення експорту металопрокату і зернових/олійних до співпраці у сфері "мильних опер"...", - зазначила вона.

  Микольська також анонсувала, що сьогодні в Кенії відбудеться пленарна робота і зустріч української делегації з делегацією Казахстану.

  Нагадаємо, Україна може замінити російські зернові для Туреччини.

  Попередній матеріал
  Яценюк: Сьогодні уряд затвердить річну програму співпраці з НАТО
  Наступний матеріал
  У Красноармійську прогримів вибух на СТО
  Теги:
  Loading...