5 канал

Україна активізовує переговори про зону вільної торгівлі із Туреччиною - МЕРТ

  В умовах агресивної економічної політики Російської Федерації Україна вдається до пошуку нових ринків.

  Про це сьогодні, 19 січня, під час брифінгу представників Мінекономрозвитку щодо протидії торговельній агресії Росії повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

  "Щоб мінімізувати вплив агресивних кроків Російської Федерації на нашу економіку, уряд теж робить активні кроки – відкриває нові ринки. Як ви знаєте, Наталія Микольська (заступник міністра економічного розвитку і торгівлі і торговий представник України – 5.ua), її зусиллями закінчили переговори щодо зони вільної торгівлі із Канадою, активізовуємо перемовини про зону вільної торгівлі із Туреччиною і Ізраїлем", - заявив він.

  Також Абромавичус додав, що Україна розвиває нові ринки, зокрема, в азійському регіоні: "Такі як Таїланд (де збільшується експорт), Китай, Бангладеш".  

  Нагадаємо, що з 1 січня цього року у Росії почали знищувати українські та турецькі продукти, ввезені в країну. 

  Зазначимо, що відносини Росії та Туреччини загострилися після інциденту з російським військовим літаком Су-24, який турки збили 24 листопада на кордоні з Сирією. А Київ не вгодив Кремлю тим, що із 1 січня 2016 року почала діяти угода про Зону вільної торгівлі між Україною і ЄС.

  Попередній матеріал
  В Україні від грипу померло вже понад 50 людей – МОЗ
  Наступний матеріал
  У МВС прокоментували фейкове відео з погрозами "Азова" Нідерландам
  Теги:
  Loading...