5 канал

Угода з Канадою щодо зони вільної торгівлі надасть бізнесу змогу планувати свою активність - Микольська

Український уряд підписав з Канадою угоду створення зони вільної торгівлі - це вже дає змогу бізнесу планувати свою активність, яка стосується експорту до Канади, або імпорту в Україну канадських товарів.

Про це в ефірі "5 каналу" заявила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська.

"Ми підписали документ про завершення переговорного процесу. Це означає те, що ми завершили переговори по угоді, після цього відбуватиметься юридична вичитка документа, офіційний переклад його двома мовами – українською і французькою, які так само будуть офіційними як і англійська, і його підписання. Після підписання відбудеться процедура ратифікації, аж після цього угода вступить у силу", – зазначила Микольська.

"Але вже тепер бізнес може потрошки планувати свою активність, яка стосується експорту до Канади, або імпорту в Україну канадських товарів", – додала заступник міністра.

"Це перша угода, яка укладена нами після підписання Угоди про асоціації з ЄС, з країною, у якої є великий споживчий ринок, яка достатньо економічно розвинута і входить до країн "Великої сімки". Тобто це символічно для нас і важливо", – наголосила Микольська.

Нагадаємо, 14 липня, у рамках робочого візиту прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до Оттави було підписано документ про завершення переговорного процесу щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Попередній матеріал
Прокурора Київської області схопили під час збуту партії наркотиків
Наступний матеріал
ГПУ затримає високопосадовців Міністерства освіти – Шокін