5 канал

Угода про зону вільної торгівлі з ЄС вступить в силу у запланований термін - Порошенко

  Термін вступу в силу Угоди про зону вільної торгівлі України з ЄС переноситися не буде. Вона запрацює 1 січня 2016 року.

  Про це на спільній прес-конференції у Брюсселі з Головою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером заявив Президент України Петро Порошенко.

  "Ми детально обговорили хід тристоронньої консультації на рівні Україна-Брюссель-Російська Федерація з питань імплементації зони вільної торгівлі та енергетичних питань. Я наголошую, що ні про які перенесення терміну повного запровадження поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі – це спільна позиція Києва і Брюсселя - ні про які перенесення мови йти не може", - заявив глава держави.

  Він також додав, що було домовлено про проведення спільної і скоординованої політики в енергетичних питаннях, і вже найближчим часом відбудуться тристоронні консультації.

  "Перша з них відбувається сьогодні у Відні, і врешті-решт вони приведуть до укладання угоди, підписання протоколу, подібного до зимового протоколу 2014-2015 років, які дозволять забезпечити енергетичну безпеку Європи і енергетичну безпеку України", - додав Порошенко. 

  Попередній матеріал
  Рядовим терористам "ДНР" перестали платити і карають за заяви на звільнення – активісти
  Наступний матеріал
  Порошенко: потрібно припинити вогонь на Донбасі негайно, не чекаючи 1 вересня
  Теги:
  Loading...