espreso.tv

У Єврокомісії прокоментували припинення Україною закупівель російського газу

  Європейська комісія (ЄК) спокійно відреагувала на те, що Україна припинила закуповувати в Росії природний газ. Комісія не стурбована, постачання газу до країн Європейського Союзу відбувається в нормальному режимі.

  Про це в середу на брифінгу в Брюсселі повідомила речник Єврокомісії Анна-Каіса Ітконен, передає УНІАН.

  "На цей момент у нас немає особливого занепокоєння щодо постачання газу з Росії в Україну. Постачання газу в ЄС відбувається в нормальному режимі", - сказала Ітконен. Речник ЄК додала, що станом на сьогодні в українських підземних сховищах є приблизно 16,5 млрд кубометрів газу, що становить такий самий об'єм, який був торік на цей час. "Також на даний момент Україна використовує власний газ та газ зі Словаччини, а погода дозволяє споживати нижче, ніж звичайно", - наголосила вона. 

  Як повідомляв 5.ua, 25 листопада "Газпром" призупинив постачання газу в Україну, оскільки передоплати й нової заявки на постачання російського газу від "Нафтогазу України" не надходило. У "Нафтогазі України" пояснили це тим, що надалі Україна закуповуватиме російський газ за необхідності. Водночас транспортування російського газу до європейський країн через Україну продовжиться.

  Попередній матеріал
  Сьогодні до дня боротьби проти домашнього насильства у ВР читали п'єсу "Сім"
  Наступний матеріал
  На Донеччині СБУ затримала ще одного інформатора терористів
  Теги:
  Loading...