news.liga.net

У військовому концерні заявили про розкрадання майна на суму 90 млн грн

  У результаті перевірки в держконцерні "Військторгсервіс" - військовому концерні Міноборони - виявлено незаконну передачу нерухомості на суму 90 млн грн.

  Про це заявив на брифінгу генеральний директор концерну "Військторгсервіс" Анатолій Здір, повідомляє "ЛІГА.net".

  Так, гендиректор концерну розповів: "На виконання рішення міністра оборони України концерн "Військторгсервіс" у тісній взаємодії з прокуратурою та фондом держмайна проводить роботу щодо повернення об'єктів з незаконною власністю, в якій зараз вони знаходяться. У концерні виявлений 161 такий об'єкт... Воно або незаконно відчужене, або передане в оренду".

  За словами Здіра, ця цифра становить 10% усього нерухомого майна, що перебуває на балансі концерну по всій Україні, і в ці 10% майна увійшли об'єкти, найбільш привабливі з погляду комерції: банно-пральні комплекси, ательє, магазини та склади.

  Гендиректор концерну "Військторгсервіс" також додав, що в результаті таких незаконних дій у розпорядженні концерну залишилося неліквідне майно, яке неможливо використовувати у господарській діяльності. "В основному незаконна реалізація об'єктів проводилася в період знищення всіх Збройних Сил України - з 2006 по 2013 рік, за фактом чого правоохоронними органами було відкрито кримінальне провадження, яке станом на сьогодні перебуває в стадії досудового розслідування", - повідомив Здір і наголосив, що "на сьогодні з 161 об'єкта у власність Міноборони повернуто 101 об'єкт".

  Як повідомляв 5.ua, у липні 2015 року СБУ викрила схему розкрадання коштів державного залізничного підприємства.

  Попередній матеріал
  У Генштабі назвали термін відведення техніки на Луганщині
  Наступний матеріал
  У Парижі РФ наполягала на перенесенні дати набуття чинності ЗВТ України з ЄС - Єлісєєв
  Теги:
  Loading...