president.gov.ua

У Туреччині Порошенко з Давутоглу обговорили взаємне відкриття ринків та співпрацю в енергетичній сфері

  Україна може надати турецькій стороні можливість використовувати українські підземні газові сховища для зберігання газу

  Президент України та прем'єр-міністр Туреччини обговорили низку перспективних спільних проектів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Президента.

  Основна увага під час зустрічі Президента України Петра Порошенка з прем'єром Турецької Республіки Ахметом Давутоглу в рамках офіційного візиту до Турецької Республіки була приділена перспективам співпраці між двома країнами у торговельно-економічній сфері, інвестицій, енергетики та транспорту.

  Порошенко заявив, що важливе значення для нарощування двосторонньої торгівлі матиме взаємне відкриття ринків, і у зв'язку з цим наголосив на важливості прискорення переговорного процесу щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною.

  Порошенко та Давутоглу погодилися налагоджувати тіснішу взаємодію з питань спільної участі у розвитку енергетичної інфраструктури та реалізації міжнародних енергетичних коридорів. Глава Української держави також заявив про готовність надати турецькій стороні можливість використовувати українські підземні газові сховища для зберігання газу.

  Сторони зауважили важливість забезпечення використання транзитного потенціалу України та Туреччини в повному обсязі. У цьому контексті Президент України та прем'єр-міністр Туреччини домовилися розширювати співробітництво у сфері міжнародних перевезень.

  Порошенко також розповів Давутоглу про навчально-освітній потенціал українських закладів вищої освіти у сфері атомної енергетики і запропонував турецькій стороні активно залучати його для підготовки власних експертів у цій галузі.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні Порошенко зустрінеться з президентом Туреччини та журналістами

  Попередній матеріал
  У Вінниці вшанували пам'ять Шевченка
  Наступний матеріал
  У бердянському гуртожитку вибухнув невідомий боєприпас – є постраждалі
  Теги:
  Loading...

  Порошенко зустрівся з головою Великих національних зборів Туреччини

  Євросоюз і Туреччина домовилися щодо мігрантів

  Екстрений саміт щодо проблем з мігрантами: ЄС готовий виділити Туреччині ще 3 млрд євро

  Туреччина закінчила будівництво третього мосту через Босфор