У Росії на тлі грецької кризи впав курс рубля

  У Росії курс рубля впав нижче 55 за долар уперше за три тижні.

  Таким чином російський рубль оновив мінімум за останній місяць, передає Радіо Свобода.

  Як повідомляється, Курс долара на московській біржі піднявся вище 55 рублів на тлі побоювань про можливий дефолт Греції. Євро на московській біржі також знизився і встановлений на рівні – 61,54 рубля за євро.

  Фондові індекси в першій половині торгів на московській біржі також знижуються. 

  Нагадаємо, прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас оголосив, що 29 червня банки в його країні не відкриються для торгів. Виступаючи на телебаченні, Ципрас сказав, що до таких кроків довелося вдатися після того, як Європейський центральний банк відмовився підвищити суму екстреного кредиту для грецьких банків.

  Раніше в неділю, 28 червня, ЄЦБ заявив, що заморожує на дотеперішньому рівні своє екстрене кредитування фінансової системи Греції, яка тепер потребує значно більших фінансових вливань через втечу готівки. За повідомленнями, менш як протягом останньої доби, від часу, коли в ніч на неділю парламент Греції схвалив проведення референдуму щодо умов міжнародної допомоги, з банкоматів країни зняли готівкою 1 мільярд 300 мільйонів євро, побоюючись саме тих заходів, про які й оголосив Ципрас.

  В той же час, Греція і ЄС взаємно відкинули пропозиції один одного щодо врегулювання кризи. Перемовини щодо подолання наслідків економічних негараздів в Елладі припинилися.

  Попередній матеріал
  У США зняли на відео, як матуся-єнот вчила дитинча лазити по деревах
  Наступний матеріал
  Яресько готова до зустрічі з кредиторами за умови конфіденційності