ukr.media

У РФ заборонили використання вагонів української держкомпанії - зокрема транзитне

Росія запровадила власні санкції у відповідь на заборону залізничного транзиту в Україні.

Наказ керівництва російської залізниці (РЖД) опублікував голова асоціації "Укркондпром" Олександр Балдинюк у Facebook. Згідно із документом українському держпідприємству "Укррефтранс" заборонені перевезення, зокрема і транзитні, по території Росії.

Олександр Балдинюк написав: "Залізничний транзит для українських товарів через Росію, здається, все! Росія забороняє транзит вагонів "Укррефтрансу" через свою територію. Це доб'є позиції наших експортерів на традиційних ринках Центральної Азії, Синьцзян-Уйгурського автономного району Китаю і Монголії. Дивно, що наша влада нічого про це не знає".

Голова асоціації "Укркондпром" також опублікував лист з Мінтрансу РФ віце-президенту РЖД, та відповідне рішення самого залізничного монополіста. Згідно документа, ВАТ "Російські залізниці" (РЖД) офіційно підтвердило заборону на експлуатацію вагонів українського держпідприємства "Укррефтранс" на території РФ з 30 жовтня. Вагони по завершенню вантажних операцій необхідно перевести в плановий ремонт, а за зверненням власника - відправляти на станції приписки. Причина заборони не вказана.

Facebook / Aleksandr Baldynyuk

Facebook / Aleksandr Baldynyuk

Нагадаємо, 16 вересня Президент України підписав указ про розширення санкцій проти РФ.

Попередній матеріал
Прикордонники виявили пристрої для шифрування, які хотіли вивезти у Росію
Наступний матеріал
Суд заборонив діяльність КПУ (оновленої)
Теги:
Loading...