5.ua

У Ради просять закласти в бюджет фінансування Антикорупційного бюро окремим рядком

  Закласти в бюджет на наступний рік фінансування окремим рядком Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  З таким проханням до Верховної Ради та бюджетного комітету звернувся комітет з питань запобігання та протидії корупції. Таке рішення його члени підтримали одноголосно. Для функціонування антикорупційних органів потрібно понад 570 млн грн.

  "Передбачити в законі про бюджет на наступний рік фінансування антикорупційного бюро в розмірі 495 млн грн. Не менше. Окремим рядком - як зараз. По-друге, передбачити в бюджеті на наступний рік фінансування Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в розмірі не менше 78 млн грн. Окремим рядком - з включенням спеціалізованої антикорупційної прокуратури в число основних розпорядників бюджетних коштів - для незалежності. Обов’язково зберегти встановлені законом заробітні плати в обох органах - для того, щоб ані в уряді, ані в інших інституціях не було жодної можливості впливати на антикорупційні органи", - закликав парламентаріїв голова комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв. 

  Нагадаємо, 12 грудня Президент України повідомив, що до держбюджету 2016 року забули закласти гроші на антикорупційну прокуратуру.

  ПРОКУРОР АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПРОКУРАТУРИ ПОВИНЕН ОТРИМУВАТИ НЕ МЕНШЕ 50 ТИС. ГРН НА МІСЯЦЬ - ХОЛОДНИЦЬКИЙ

  Попередній матеріал
  Туристам запропонували злітати в космос за $100 тис.
  Наступний матеріал
  Сьогодні бойовики з гранатометів обстріляли один із житлових районів Авдіївки