Курс валют
Курс валют 5.ua

У Раді зареєстрували проект закону про валютні кредити: борги реструктуризують не всім громадянам

  У Верховній Раді зареєстрували законопроект №4004 "Про реструктуризацію зобов'язань громадян України за кредитами в іноземній валюті, отриманими на придбання єдиного житла (іпотечні кредити)".

  Про це повідомляє прес-служба уряду.

  Відзначається, що законопроект підготували Міністерство фінансів спільно з Національним банком України та Незалежною асоціацією банків України.

  "Ми вважаємо, що валютні кредити потрібно реструктуризувати лише тим громадянам, що брали їх на придбання власного житла, та які, як наслідок, через неспроможність сплатити кредит можуть залишитися без єдиного свого помешкання. Лише це буде справедливим стосовно решти громадян нашої країни, більшість з яких не брали кредитів, а жили за власними коштами", - зазначила з цього приводу міністр фінансів Наталія Яресько.

  Як зазначається, кількість родин, які матимуть право на реструктуризацію валютних іпотечних кредитів, становить приблизно 37 тис. на загальну суму понад 20 млрд грн. При цьому законопроект не несе загроз для банківської системи: його погоджено з 19 найбільшими банками України, що володіють 75% активів у банківській системі.

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці січня народні депутати відхилили раніше ухвалений закон №1558-1 про реструктуризацію валютних кредитів, який раніше ветував Президент України Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  Автору сюжету про нібито зґвалтовану в Німеччині російську дівчинку "світить" до п'яти років тюрми
  Наступний матеріал
  Нардеп Фірсов виходить з фракції БПП
  Теги:
  Loading...

  Рада ратифікувала кредитну угоду з Польщею

  Рада підтримала договір про надання Україні кредиту від Польщі

  Яресько повідомила, скільки кредитів та інвестицій отримає Україна у 2016 році

  Якщо зараз держава буде надавати дешеві кредити, то більшість цих коштів піде на валютний ринок – експерт

  Президент ветував закон про реструктуризацію валютних кредитів

  5 канал - трансляція наживо