Віталій Мущинін 5.ua

У Мінсоцполітики розповіли, що буде з трудовими книжками

  Міністерство соціальної політики бачить сенс у скасуванні трудових книжок, але досі розглядає законопроект щодо цього, оскільки існують певні соціальні застереження.

  Про це заступник міністра соціальної політики України Віталій Мущинін заявив під час прямої телефонної лінії у Кабміні, повідомляє "Укрінформ".

  "Ми сьогодні дуже ретельно вивчаємо цей законопроект, який знаходиться на погодженні міністерства. У відміні трудових книжок є певний сенс, але на цей час ми бачимо певні законодавчі неузгодженості цього процесу. На сьогодні ми можемо враховувати стаж людини, починаючи з 2000 року, вже без трудових книжок, але є певні періоди, які люди мають підтверджувати трудовими книжками – це стаж, який був до 2000 року. Тому в цьому випадку в нас є суто соціальні застереження до цього законопроекту", – сказав він.

  Заступник міністра запевнив, що найближчим часом все ж буде знайдено правильний підхід до процесу скасування трудових книжок.

  Як повідомляв 5.ua, Міністерство економічного розвитку і торгівлі підготувало пакет законів про скасування трудової книжки.

  Нагадаємо, активісти розробили інфографіку про ефект від скасування трудових книжок.

  Попередній матеріал
  Нардеп про приїзд Путіна у Крим: Треба ж десь відпочити ветерану КДБ
  Наступний матеріал
  На Луганщині підірвали залізничну колію – зійшов з рейок потяг з вугіллям для ТЕС
  Теги:
  Loading...