zn.ua

У Мінінфраструктури нарікають на безкарність корупціонерів з "Укрзалізниці"

  Державна адміністрація залізничного транспорту України ”Укрзалізниця” займає одне з перших місць у країні за рівнем корупції, заявив член громадської ради при Міністерстві інфраструктури України Віталій Руденко.

  Про це повідомляє УНІАН. "Підвищення тарифів жодним чином не врятує ситуацію на "Укрзалізниці", справа не в тарифах, а в апетитах, які існують на "Укрзалізниці", яка займає одне з перших місць в Україні за корупцією. Ми порушували це питання, але чіткої відповіді про те, що зроблено, ніхто не надав, і про те, що робиться нині у сфері держзакупівель на "Укрзалізниці". У мене багато листів за підписом заступника міністра інфраструктури, де "Укрзалізниця" займає позицію "нічого не чую, не бачу і не хочу знати", - сказав Руденко.

  Водночас, перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер зазначає, що при Мінінфраструктури немає жодних правоохоронних органів, які могли б притягнути до відповідальності всіх винних за низкою відкритих кримінальних проваджень у галузі. "Якраз через безкарність у нас сьогодні продовжується те, що триває. Минулого тижня у мене була зустріч із заступником прокурора про те, що всі ці справи доводити до логічного завершення, які дадуть змогу припинити корупцію не тільки в "Укрзалізниці", а й у будь-якому іншому держпідприємстві", - наголосив Шульмейстер.

  Нагадаємо, 30 липня співробітники Служби безпеки України заблокували у Львівській області тендер, який оголосило регіональне представництво державного підприємства "НЕК" Укренерго". Правоохоронці з'ясували, що переможцем тендеру на закупівлю трансформаторів на суму 554 мільйони гривень стало підприємство, яке не мало законних підстав для участі у ньому. У ході подальшої перевірки співробітники спецслужби встановили, що у пропозиції цього підприємства вартість продукції була завищена приблизно на 40%.

  Попередній матеріал
  В Єрусалимі чоловік з ножем поранив шістьох учасників гей-параду
  Наступний матеріал
  Бойовики використовують танкові гранатомети та 152-мм артилерію - сектор "Б"
  Теги:
  Loading...