www.ukrspirt.com

У МЕРТ розповіли про деталі запланованої приватизації "Укрспирту"

  Спиртзаводи державного підприємства "Укрспирт" під час його приватизації продаватимуть окремо.

  Про це повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України під час конференції у соцмережі Facebook. За даними відомства, до 2020 року передбачена лібералізація ринку спирту і ліквідація монополії на його виробництво.

  "Поки що "Укрспирт" у списку підприємств, що не підлягають приватизації. Мінагропрод підготував проект закону про виключення "Укрспирту" з цього списку. Спиртзаводи продаватимуть окремо", - повідомила команда чиновників на чолі з радником Адомасом Аудіцкасом, відповідаючи на запитання.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", раніше міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко заявляв, що його відомство розглядає різні варіанти приватизації ДП "Укрспирт". Мінагропрод ініціював внесення "Укрспирту" до списку приватизації на 2015 рік. За оцінками Павленка, вартість заводів "Укрспирту" оцінюється в $300 млн.

  ДП "Укрспирт" належить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства. У 2014 році заводи "Укрспирту" виготовили близько 15 млн декалітрів спирту. Увесь об'єм був реалізований на внутрішньому ринку.

  У червні були проведені слідчі дії з перевірки діяльності "Укрспирту". Процедура була спробою віднайти додаткові докази для справ, які були порушені проти посадових осіб ДП за період діяльності у 2014 році. 4 червня суд заарештував начальника одного з управлінь "Укрспирту" за розкрадання більше 800 мільйонів гривень.

  #ЗапитайМіністерство - поставте запитання щодо реформи держпідприємств та приватизації, а команда реформи відповість на ...

  Posted by Міністерство економічного розвитку і торгівлі України on 5 августа 2015 г.
  Попередній матеріал
  Гайдар відмовилася від громадянства Росії
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі поховали 57 невідомих бійців АТО
  Теги:
  Loading...