Фото aljazeera.com

У лютому Генеральна рада СОТ має розглянути заяву України щодо незаконності російського ембарго

  У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України очікують, що на Генеральній раді Світової організації торгівлі, яка відбудеться в лютому, буде розглянуто заяву України щодо незаконних дії Російської Федерації.

  "6 січня Україна надіслала до Світової організації торгівлі заяву з приводу незаконних і неправомірних дій Російської Федерації, які стосуються підвищення мит, ембарго і заборони транзиту. Ця заява була поширена серед членів СОТ", - зазначила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська під час сьогоднішнього засідання Кабміну.

  Представниця МЕРТ наголосила: "Ми очікуємо, що це питання розглядатиметься на Генеральній раді СОТ, яка відбудеться в другій половині лютого, де ми спільно з нашими партнерами, які постраждали від цього, також спільно з європейськими партнерами, американськими партнерами та іншими, які підтримують позицію України щодо незаконності дій Російської Федерації, підніматимемо це питання і вимагатимемо скасування заборони транзиту".

  Вона також зазначила, що Україна планує позиватися до РФ в рамках процедури з урегулювання суперечок СОТ. 

  Як повідомляв 5.ua, у відповідь на агресивну економічну політику Кремля щодо України Кабмін вирішив розширити перелік заборонених російських товарів на понад 70 позицій. 

  Попередній матеріал
  У В'єтнамі померла найстаріша у світі черепаха
  Наступний матеріал
  У Волновасі спецслужбовці ліквідували нарколабораторію
  Теги:
  Loading...

  Україна приєдналася до угоди СОТ про публічні закупівлі – заступник міністра

  Україна звернулася до СОТ через заборону Росії на поставки рослинної продукції

  ЄС закликав СОТ прийняти рішення щодо заборони Росією імпорту свиней