ДТЕК sfw.so

У ДТЕК заговорили про зупинку роботи "Нафтогазвидобування"

  "Нафтогазвидобування" може восени припинити видобуток газу через арешт рахунків.

  Компанія "Нафтогазвидобування", де контрольний пакет акцій належить ДТЕК, восени цього року може припинити видобуток вуглеводнів через арешт рахунків і майна компанії, а також заборону на продаж газу, що видобувається, і конденсату.

  Про це сьогодні, 7 серпня, заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко, пише "Інтерфакс-Україна".

  "Ситуація критична в компанії, оскільки потрібно платити рентні платежі, фінансувати діяльність. Поки що ми добуваємо, але це останній місяць. Я думаю, якщо не буде розблоковано діяльність компанії, нам доведеться глушити свердловини, зупиняти, тому фінансово компанія сьогодні паралізована", - сказав він.

  Тимченко розповів, що судові рішення про накладання арештів блокують діяльність компанії та "не мають нічого спільного із законом ". "Заарештовані акції, заарештована продукція, заарештовані основні фонди. Усе що там сьогодні заарештоване у двох справах. Не лише у справі, пов'язаній із зникненням колишнього директора, а й ще у податковій справі. Там несплата 120 млн грн, що вже в судах було виграно", - зазначив він.

  Нагадаємо, Служба безпеки України зупинила фінансування з Державного бюджету підприємства, підконтрольного Рінату Ахметову, що розташоване на тимчасово окупованих територіях і не пройшло процедуру перереєстрації відповідно до вимог чинного законодавства.

  Попередній матеріал
  Суд арештував історично-культурні та матеріальні цінності з резиденції Януковича
  Наступний матеріал
  Українцю вперше видали паспорт без сторінки російською мовою