khlib.com.ua

У держкомпанії "Хліб України" повідомляють про 700 млн боргу

  80% філій компанії перебувають у стадії банкрутства, ліквідації або передачі до управління ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація".

  Про це повідомив новопризначений голова правління Державної акціонерної компанії "Хліб України" Ігор Кобеля, інформує прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

  З його слів, сукупна сума боргів компанії складає 700 млн грн. "Кількість майна, що було відчужено в різні роки, навіть складно порахувати. Ми проведемо комплексну інвентаризацію та будемо в судах відстоювати інтереси держави. Процес тривалий і складний, проте іншого варіанту просто немає. Ліквідація має бути пройдена законним шляхом", — сказав Кобеля.

  Крім того, пріоритетами роботи на посаді новопризначений голова правління вважає виплату боргів компанії -передовсім зарплат співробітникам і розрахунки з Пенсійним фондом та бюджетом.

  "Вирішення ситуації потребує якісно нового менеджменту та нових підходів до роботи. У той же час у зв'язку з банкрутством та тимчасовою неможливістю платити зарплатню запрошую на роботу як спеціалістів галузі, так і волонтерів. По-перше, це реальний шанс навести порядок та зупинити зловживання в державному секторі, по-друге, відмінна можливість спробувати власні сили та отримати антикризовий досвід", — зазначив Кобеля.

  Як повідомляв 5.ua, Україна може збути Ірану до 3 млн тонн зернових. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

  Попередній матеріал
  Журналіст про ситуацію на Близькому Сході: Люди тікають не від бідності, а через знищення
  Наступний матеріал
  Київські школи відновлять роботу з 7 вересня – КМДА
  Теги:
  Loading...