nahnews.org

У Державіаслужбі вже знайшли заміну Антонюку

  Тимчасово виконувати обов'язки глави Державної авіаційної служби після звільнення Дениса Антонюка буде державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією Едуард Дьомін.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

  "Виконання обов'язків голови ДАС тимчасово покладено на заступника директора департаменту льотної експлуатації, начальника управління виконання польотів, державного інспектора з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією Державної авіаційної служби Едуарда Дьоміна", - йдеться в повідомленні відомства.

  Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський також додав, що "розслідування діяльності очільника Державіаслужби завершено. На підставі даних розслідування  сьогодні за моїм поданням Кабінет Міністрів прийняв рішення звільнити Дениса Антонюка. Рішення є фінальним. Ми дотримались всієї процедури". За інформацією відомства, результати розслідування доступні для громадськості на сайті Міністерства.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні Андрій Пивоварський заявив, що Кабмін звільнив Дениса Антонюка з посади голови Державіаслужби.

  Попередній матеріал
  Із затонулого у Середземному морі човна з біженцями врятували жінку, яка в дорозі народила дитину
  Наступний матеріал
  Влада Таджикистану: Заступник міністра оборони керував нападниками, які вбили вісьмох міліціонерів
  Теги:
  Loading...