wyborcza.pl

У Білорусі знайшли родовище нафти

  Білоруські нафтовики знайшли нові ресурси після відповідної вказівки Лукашенка.

  Про виявлене у Білорусі нове родовище з великими запасами нафти розповів журналістам міністр природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Андрій Ковхуто, передає "Радіо Свобода".

  "Зовсім недавно відкрито нове родовище нафти, яке має значні запаси. Тепер вони підраховуються. Дане родовище буде оперативно передане добувній організації "Беларуснафта", - заявив міністр.

  Посадовець пояснив, що нові ресурси були знайдені на Шатилківського родовища на території Гомельської області. Також глава міністерства повідомив, що в Білорусі щорічно видобувається близько 1,6 мільйона тонн нафти. Міністр планує задіяти на новому родовищі не тільки "Беларуснафту", а й інші компанії, у тому числі світового значення.

  Глава Мінприроди підкреслив, що пошуки природних ресурсів в країні активізовані за відповідним дорученням Олександра Лукашенка. Уже підготований перелік родовищ по областях і районах, він переданий в місцеві виконавчі комітети природних ресурсів. "Зараз на регіональних рівнях вирішуються питання доцільності видобутку сировини на неопрацьованих родовищах", - зазначив Ковхуто.

  Раніше Олександр Лукашенко заявив, що на подібних територіях в Росії та інших країнах видобувається чимало нафти і природного газу, а також дорогоцінних металів – "того, що створює основу благополуччя та стійкості будь-якої економіки будь-якої держави", і що він просто не вірить, що в його країні не залишилося великих обсягів нафти і газу.

  Попередній матеріал
  У ДСНС повідомили про причини задимленості Києва
  Наступний матеріал
  Євросоюз зіткнувся із найбільшою міграційною кризою за десятки років
  Loading...