www.linkedin.com

Турецька компанія хоче забрати у Ахметова долю в life:) - ЗМІ

  Рада директорів турецького стільникового оператора Turkcell хоче забрати у корпорації SCM долю в компанії "Астеліт" (life:)).

  Про це пише finance.ua

  Як повідомляється, рада вже прийняла рішення про початок переговорів щодо консолідації 100% акцій "Астеліт". Зараз акції компанії належать Eurasia Telecommunications Holdings (ETH), в якій 55% акцій володіє Turkcell (через офшор Financell) і 45% – System Capital Group (SCM) Ріната Ахметова.

  "Позиціонування life:) в Україні зараз далеко від ідеального – "вічно третій". І за абонентською базою, і за фінансовими показниками. Тому не дивно бажання переглянути бізнес-модель. Але це можливо тільки в тому випадку, коли рішення приймається одним акціонером. Позбавлення від міноритарного акціонера дало б можливість швидше приймати рішення і більш активно розвивати оператора", – прокоментував мотивацію Turkcell в отриманні 45% -відсотковий пакета акцій керівник аналітичного відділу Concorde Capital Олександр Паращій.

  На його думку, Turkcell отримає всю частку SCM в "Астеліт".

  Як відомо, "Астеліт" вже кілька разів за останні сім років опинявся в ситуації, коли не міг розплатитися по кредитах. Так, в 2007 р був оголошений дефолт по кредиту на $500 млн, який йому видали ING Bank і Standart Bank, а в 2012 р за кредитами на загальну суму $320 млн, наданими оператору через його акціонерів – ETH і Financell. В результаті ETH змушений був оголосити крос-дефолт, а його заборгованість перед банками погасив Turkcell, який нажив, таким чином, право заставодержателя на частку SCM в "Астеліті" (через ETH). Тому зараз він може почати процес передачі йому акцій мобільного оператора. 

  Попередній матеріал
  Міжнародний фестиваль мистецтв "Анна-фест" відбудеться у Софії Київській
  Наступний матеріал
  НБУ визнав неплатоспроможним ще один український банк
  Теги:
  Loading...