micro-cook.ru

Ціни на зерно залишаться низькими з огляду на високий врожай - експерти

  Урожай складе 1,999 млрд тонн за рік, який завершиться в червні 2016 року, порівняно з прогнозованими у вересні 1,996 млрд тонн.

  Світовий урожай зерна буде близьким до рекорду в поточному маркетинговому році, що не дозволить цінам на зернові культури значно вирости, вважають експерти Міжнародної ради з зерна (International Grains Council, IGC), передає "Інтерфакс-Україна".

  У прес-релізі організації мовиться, що урожай складе 1,999 млрд тонн за рік, який завершиться в червні 2016 року, порівняно з прогнозованими у вересні 1,996 млрд тонн. Це лише на 1% менше, ніж рекордний показник в 2,026 млрд тонн, що був зафіксований тогоріч.

  Урожай пшениці складе 726 млн тонн порівняно з раніше очікуваними 727 млн тонн, прогнозують у IGC. Водночас прогноз врожаю кукурудзи зріс із 967 до 970 млн тонн, зокрема, з огляду очікуваного зростання виробництва цієї культури в США. Оцінка врожаю соєвих бобів в поточному маркетинговому році підвищена з 317 до 319 млн тонн, тоді як прогноз на збори рису знижений з 477 до 474 млн тонн. За прогнозами організації, запаси зернових в поточному році досягнуть нового рекорду в 454 млн тонн, багато в чому за рахунок нарощування запасів в Китаї.

  Як повідомляв 5.ua, аномально посушливі серпень і вересень, висока температура повітря, відсутність опадів та вологи в ґрунті спричинили сповільнення темпів сівби озимих зернових. 

  Попередній матеріал
  НБУ: Профіцит держбюджету України за поточний рік – 8,8 млрд грн
  Наступний матеріал
  Нардеп Денисенко про заступника голови ЦВК: Це якась внутрішня позиція, що потрібно саме зараз поголодувати
  Теги:
  Loading...