Фото із відкритих джерел

Ціни на нафту впали майже до річних мінімумів

  Котирування нафти еталонної марки Brent продовжують зниження, яке триває близько кварталу – після часткового відновлення, пік якого припав на травень.

  Станом на 9:05 за київським часом на електронних торгах за барель Brent дають $46,88, повідомляє "Радіо Свобода". Це лише на кількадесят центів більше від багаторічних мінімумів, зафіксованих у середині січня 2015 року. Тоді одна з торговельних сесій завершилася на рівні $46,59, але на початку 2015 року на цьому рівні надовго ціни не затрималися.

  Зазначається, що події на ринку нафти впливають на економіки, значною мірою залежні від експорту енергоносіїв. Фінансова влада Казахстану 20 серпня оголосила про відмову від так званого "валютного коридору" і перехід до вільного ціноутворення на валютному ринку. Це спричинило падіння місцевої валюти – тенге на 28% до долара США.

  Повідомляється, що такі ж тенденції фіксуються на російському ринку. За долар у Росії дають 66 рублів 73 копійки. 

  Міжнародне енергетичне агентство в щомісячному звіті щодо нафтового ринку, опублікованому 12 серпня, констатувало, що світова пропозиція нафти продовжує зростати з "шаленою швидкістю". Надлишок буде на ринку і протягом 2016 року, вважають експерти. 

  Попередній матеріал
  Кінологи з собаками відвідали бійців у військовому госпіталі
  Наступний матеріал
  На Кіровоградщині попрощалися із зв'язковою з позивним "Кет"
  Теги:
  Loading...