Фото із відкритих джерел

Ціни на нафту продовжують падати

  Нафта дешевшає в очікуванні даних про запаси у США, ціна Brent опустилася до $56,5 за барель.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на агентство Bloomberg. Вересневі ф'ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures знизилися в ціні на $0,52 (0,91%) - до $56,52 за барель.

  Ціна ф'ючерса на нафту WTI на вересень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася до цього часу на $0,72 (1,42%) - до $50,14 за барель. За підсумками попередньої сесії контракт подорожчав на $0,42 (0,83%), до $50,86 за барель.

  Згідно з даними Американського інституту нафти (API), запаси нафти у США за минулий тиждень виросли на 2,3 млн барелів. Офіційні дані про запаси будуть оприлюднені в середу о 16:30 за київським часом. За оцінками опитаних Bloomberg експертів, обсяг запасів скоротився за тиждень на 2,2 млн барелів.

  Незважаючи на очікуване зниження запасів, їх рівень майже на 100 млн барелів вище середнього значення для цієї пори року за останні п'ять років.

  "Надлишок запасів нафти і раніше був у фокусі уваги інвесторів. Дані про запаси в США є ключовими для торгів у середу, до їх публікації ринок буде торгуватися у вузькому діапазоні", - зазначив головний виконавчий директор Ayers Alliance Securities в Сіднеї Джонатан Баррат.

  Нагадаємо, аналітики назвали причини обвалу ціни на нафту.

  Попередній матеріал
  Москаль: основний постачальник цигарок для контрабанди - Львівська тютюнова фабрика
  Наступний матеріал
  Сьогодні Порошенко здійснить робочу поїздку до Луганської області
  Теги:
  Loading...