beststock-news.com

Ціни на нафту можуть впасти до $20 за барель - американські аналітики

  Аналітики американського банківського гіганта Goldman Sachs погіршили прогноз щодо вартості нафти. 

  Надлишкова пропозиція на світовому нафтовому ринку може в середньостроковій перспективі (1-5 років) призвести до падіння цін на нафту до $20 за барель. Про це повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ" з посиланням на публікацію Bloomberg.

  На 2015 рік прогноз вартості нафти марки Brent знижений до $53,7 за барель з очікуваних у травні $58, WTI - до $48,1 з $52 за барель. Прогноз ціни для нафти Brent на 2016 рік погіршився до $49,5 за барель з $62 за барель, прогноз для WTI - до $45 за барель з $57 за барель.

  Прогноз погіршений на очікуваннях надлишку пропозиції, що утримається як через зростання видобутку у країнах ОПЕК, так і зростання поставок з країн, що не входять картелю, а також через падіння попиту. Раніше аналітики, опитані Bloomberg, зазначали, що популярність Володимира Путіна всередині Росії почне танути, якщо нафта подешевшає до $30 за барель, а якщо встановиться на рівні $22,5, то завалиться фінансова система країни. За інформацією видання, Мінекономіки Росії прогнозує падіння цін на нафту до $38 у четвертому кварталі цього року.

  Нагадаємо, 8 вересня 2015 року науковий директор інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко в ефірі "5 каналу" заявив, що достатньо низькі ціни на нафту зберігатимуться тривалий час.

  Попередній матеріал
  Shell передасть Україні всі напрацювання за проектом видобутку сланцевого газу
  Наступний матеріал
  За тиждень мобільні зведені групи затримали понад 20 вантажів у районі проведення АТО