ссс minfin.com.ua

Ціна на нафту знову падає в очікуванні засідання ОПЕК

  Ціни на нафту знижуються в середу напередодні засідання Організації країн-експортерів нафти.

  Про це повідомляє "УНІАН".

  Сьогодні вранці вартість січневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,12% - до $44,25 за барель. Ціна січневих ф'ючерсів на нафту марки WTI опускалася на 0,68% - до $41,58 за барель.

  Учасники ринку не випускають з уваги 168-му зустріч ОПЕК, яка відбудеться цієї п'ятниці у Відні. Деякі аналітики вважають, що організація не знизить квоту на видобуток з нинішніх 30 млн барелів на добу. Якщо організація вирішить скоротити квоту, то це полегшить глобальний надлишок сировини на ринку, який призвів до сильного падіння цін на нафту. Тим не менш, деякі трейдери починають переглядати свої позиції, готуючись до різних результатів.

  "На Саудівську Аравію та її союзників Кувейт, Катар і ОАЕ припадає більше половини виробництва ОПЕК у 31,5 млн барелів на день, а інші члени ОПЕК не можуть змусити їх скоротити виробництво. Насправді, Саудівська Аравія навряд чи скоротить своє виробництво, щоб звільнити місце, яке її конкуренти в цілому і її головний суперник Іран, зокрема, можуть заповнити, якщо санкції будуть зняті", - йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, 21 жовтня без досягнення жодних домовленостей завершилася зустріч представників Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) та восьми країн, які видобувають нафту, але не є членами картелю.

  Попередній матеріал
  Сьогодні столичний суд проведе підготовче засідання за обвинуваченням Бочковського
  Наступний матеріал
  Чорногорію запросили в НАТО