newsmarket.com.ua

Ціна на нафту впала нижче $55 за барель

  Вартість нафти марки Brent вперше з 26 січня впала нижче позначки в $55 за барель на побоюваннях надлишку нафти на ринку, свідчать дані торгів.

  Станом на середину дня вартість серпневих ф'ючерсів на Brent знижувалася на 0,77% - до $54,87 за барель. Ціна серпневих ф'ючерсів на WTI зросла на 0,37% - до $48,63 за барель, повідомляє УНІАН.

  Зниженню вартості нафти сприяє одразу низка чинників. Побоювання щодо повернення іранської нафти на ринок, як і раніше, чинять тиск на ціни. "У нас все ще є побоювання, що нафтовий ринок буде залишатися перенасиченим протягом тривалішого часу, ніж ми думали", - наводить видання The Wall Street Journal слова нафтового аналітика Jefferies Джейсона Геммела.

  Аналітики Morgan Stanley заявили, що падіння цін на нафту в 2015 році може виявитися найсильнішим за більш ніж 45 років. Спад може тривати протягом трьох і більше років і виявитися набагато гіршим, ніж у 1986 році, вважають експерти.

  Управління енергетичної інформації Міненерго США в середу заявило, що комерційні запаси нафти у США за тиждень, що завершився 17 липня, несподівано збільшилися на 2,5 млн барелів, до 463,9 млн барелів. 

  Нагадаємо, 22 липня зазначалося, що нафта дешевшає в очікуванні даних про запаси у США, ціна Brent опустилася до $56,5 за барель.

  Попередній матеріал
  Волонтери облаштовують "хаммер" для бійців АТО (фото)
  Наступний матеріал
  У мережі з'явилося відео, де один дрон знімає з даху іншого
  Теги: