Фото із відкритих джерел

Ціна на нафту впала нижче $49 за барель

  Нафта дешевшає на очікуваннях зростання видобутку в США, ціна Brent опустилася до $48,35 за барель.

  Нафта дешевшає на інформації про зростання числа бурових установок у США, які підвищили очікування збільшення видобутку в цій країні. Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна", посилаючись на Bloomberg.

  Вересневі ф'ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures знизилися в ціні на $0,26 (0,53%) - до $48,35 за барель. До закриття ринку в п'ятницю вартість ф'ючерсів зменшилася на $0,91 (1,84%) - до $48,61 за барель.

  Ціна ф'ючерса на нафту WTI на вересень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі опустилася до цього часу на $0,24 (0,55%) - до $43,63 за барель. За підсумками попередньої сесії контракт подешевшав на $0,79 (1,77%), до $43,87 за барель.

  Кількість діючих нафтових установок у США минулого тижня збільшилася до 670, причому зростання було відзначено за підсумками третього тижня поспіль. Показник, проте, як і раніше істотно нижче рівня грудня минулого року - майже на 60%.

  "Як і раніше, все впирається в надлишкові поставки нафти на ринок. Потенціал підйому цін на нафту досить малий", - відзначає головний інвестиційний директор Ayers Alliance Securities у Сіднеї Джонатан Барратт.

  Експерти Societe Generale і JPMorgan Chase знизили прогнози ціни на нафту, відзначивши слабкий попит і надлишкові поставки сировини. Аналітики JPMorgan знизили прогнози цін на нафту WTI і Brent на друге півріччя на $16 за барель - відповідно до $44 за барель і $50 за барель.

  Нагадаємо, услід за падінням ціни на нафту знизився курс російського рубля. 

  Попередній матеріал
  Завтра Росія запровадить нові санкції проти голландських квітів
  Наступний матеріал
  Колишній мер Москви запропонував перетворювати санкційні продукти на добрива
  Теги: