аа business.ua

Ціна на нафту впала до річного мінімуму

  Вартість січневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent опустилася на 1,17% - до $42,72 за барель.

  Світові ціни на нафту в понеділок знижуються до мінімуму 2015 року, відіграючи повідомлення після засідання ОПЕК, на якому не було прийнято рішення щодо зміни квоти на видобуток нафти. Про це свідчать дані торгів, повідомляє УНІАН.

  Станом на ранок вартість січневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent опустилася на 1,17% - до $42,72 за барель. Ціна січневих ф'ючерсів на нафту марки WTI опускалася на 0,99% - до $39,58 за барель.

  У п'ятницю у Відні пройшла чергова зустріч ОПЕК. Незважаючи на низькі ціни і надлишок сировини на ринку, організація не прийняла рішення щодо зміни квоти на видобуток нафти на рівні 30 млн барелів на день, і при цьому вирішила залишити рівень фактичного видобутку, який перевищує квоту на 1,5 млн барелів.

  Офіційно квота з 2011 року становить 30 млн барелів на день, проте організація регулярно її перевищує. Як пояснював міністр Нігерії з нафтових ресурсів Еммануель Ібе Качикву, зараз рівень видобутку нафти країнами ОПЕК становить 31,5 млн барелів на день.

  Аналітики вважають, що вартість нафти може впасти ще сильніше. Зокрема, Goldman Sachs не виключає падіння цін до $20 за барель.

  Нагадаємо, станом на 3 грудня нафта наблизилася до шестирічного мінімуму напередодні засідання ОПЕК. Нафта знижується в ціні також через зростання запасів у США.

  Попередній матеріал
  Вранці бойовики ведуть прицільний вогонь у районах Верхньоторецького та Сокільників – штаб АТО
  Наступний матеріал
  У Херсоні під час пожежі загинули троє осіб, серед яких дитина
  Теги:
  Loading...